Lekaren Slovensko
lekáreň online bez predpisu
Slovenské telefónne číslo:
Medzinárodné telefónne číslo:
Váš košík
€ 0.00

Online objednávka

Nákup v našej internetovej lekárni môže byť hotový behom pár minút a postačí k nemu len niekoľko stlačení klávesnice a myši. Potom, ako si pohodlne vyberiete z našej širokej škály produktov, dostanete sa do objednávkovej sekcie. Vyplníte svoje kontaktné údaje a uhradíte vyčíslenú sumu. Na platbu za liečivá si môžete vybrať z viacerých najčastejšie používaných platobných kariet – Visa, Visa Debet, MasterCard, MasterCard Debet a American Express. Po každom nákupe dostanete elektronickú faktúru, ktorú si budete môcť uložiť vo vašom osobnom počítači. Platba cez internet je okamžitá a najvýhodnejšia. Odpadajú veci súvisiace s výberom peňazí a taktiež nemusíte fyzicky nikam chodiť. Takisto my budeme takúto platbu evidovať najrýchlejšie spomedzi týchto možností a za pár pracovných dní vám zavolá kuriér, aby vám doručil váš balíček. Samozrejme, že sa však môžete rozhodnúť aj pre platbu na dobierku pri preberaní tovaru či už u kuriéra, alebo na najbližšej pošte. Túto voľbu nechávame na vás.

Z našej online lekárne si môžete liečivá bez potreby doloženia lekárskeho predpisu objednať bez problémov, a to neobmedzené množstvo. Snáď netreba ani pripomínať, že je nevyhnutné dodržiavať doporučené dávkovanie každého jedného lieku, ktoré bude uvedené v príbalovom letáku.

Za kvalitu našich liečiv ručíme a účinky sú rokmi overené. Spoločnosť lekarenslovensko.com má dlhodobé pozitívne výsledky v zlepšovaní zdravia svojich klientov pomocou špičkových produktov tej najvyššej kvality. Takisto dbáme o zmenšovanie pravdepodobnosti vedľajších účinkov našich produktov, na čom pracuje skupina profesionálov z oboru farmácie a zdravotníctva.

Ponúkame takisto obľúbenú možnosť objednať si naše produkty telefonicky pomocuj klientskych liniek, ktoré sú vám plne k dispozícií. Naši telefonickí asistenti vám s radosťou poskytnú odpovede na všetky vaše otázky a s vašimi žiadosťami pomôžu tak, aby ste boli stopercentne spokojný.

Najčastejšie kladené otázky týkajúce sa objednávky cez našu internetovú lekáreň:

Je v poriadku, keď si objednám tovar, ale na mojom konte sa neobjaví žiadna zmena? 

Áno, táto situácia je úplne v poriadku. Zmena sa objaví až vtedy, keď objednávku náš systém zaeviduje. Obratom ju začneme vybavovať, aby ste sa ku svojmu balíku dostali čo v najkratšom čase. 

Môžu byť doručené úplne všetky vaše produkty naraz? 

Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ich doručili naraz. Niekedy sa však môže stať, že objednávka veľkého množstva tovaru naraz môže byť rozdelená do viacerých balíčkov.

Sú zásielky dostatočne malé na to, aby sa zmestili do mojej schránky v byte či dome?

Vo väčšine prípadov áno, je len veľmi málo situácií. Stáva sa však, že si niekedy zákazník objedná tak veľké množstvo liekov, že sa nezmestia do obyčajnej vystlanej poštovej obálky a potom používame krabice. Snažíme sa ale, aby krabice boli čo najmenšie a najspratnejšie. Nemyslíme len na praktickosť, ale i na životné prostredie.

Môžete my doručiť balíček aj do kancelárie, kde pracujem? Sú vaše balíky dostatočne diskrétne? 

Samozrejme, dávame si pozor, aby sa na našich balíkoch neobjavovali žiadne známky toho, že sa jedná o farmaceutický produkt, teda o liečivo alebo tabletky.

Kde môžem zadať adresu, kde by som chcel svoj balík dostať?

Predtým, ako si naše lieky zakúpite, budete musieť vyplniť formulár, kde nám poskytnete vaše kontaktné údaje. V jednom z označených polí bude aj adresa, na ktorú si prajete zásielku poslať. 

Môže sa stať, že ak mám poštovú schránku vonku v chlade v zime, alebo vo veľkých horúčavách, stane sa niečo s účinkami alebo kvalitou mojich liekov? 

Každé liečivá musia byť uchované v určitým podmienkach, aby si zachovali svoje deklarované účinky. Preto vás e-mailom informujeme, kde sa po vašom nákupe objednávka nachádza, aby sme sa vyhli tomu, že bude dlho vo vašej poštovej schránke. 

Ako dlho zväčša trvá kým dostanem svoju objednávku?

Väčšinou sa naše objednávky odovzdávajú do 24 až 48 pracovných hodín, pri menších komplikáciách to môžu byť v priemere 4 pracovné dni.

Môj účet